rodinná atmosféra

Ubytování

Historie objektu, umístěného v srdci této obce přímo pod vranovským zámkem ve čtvrti Benátky, sahá až do roku 1898.

Stavba byla původně navržena jako nádražní hala k železnici , která do obce kvůli první světové válce nikdy dovedena nebyla. Hala postavená místním železničním spolkem byla nadále známa jako komunál a zároveň sloužila v předrevolučním období k řemeslnické výrobě. V té době se začalo s přistavováním přidružených menších objektů jako byly dílny a sklady. Od roku 1992 byla využívaná jako stolárna. Z tohoto úžasného místa se nabízí kouzelný výhled na Vranovský zámek.

Na nic nečekejte a vyražte na procházku do nedalekého národního parku Poddyjí plného přírodních krás od živočichů až po ledové slůje...těšíme se na Vaši návštěvu!

Na co se můžete těšit?


Bohaté snídaně

Komfortní postele

Rychlý wifi internet

Poblíž autobusové zastávky

Dovolená s dětmi

Uzamykatelná kolárna

Masážní vana

Infrasauna

Nabíječka pro elektromobily

Parkování zdarma

Užijte si dokonalou dovolenou v krásném prostředí Vranova nad Dyjí! Naše ubytování poblíž Vranovské přehrady vám nabízí komfortní penzion přímo v srdci této malebné lokality. Ubytování v penzionu u Vranovské přehrady je ideální volbou pro rodiny s dětmi, kteří hledají relaxaci a zábavu v přírodě.

Ubytování v našem penzionu vám poskytne pohodlí a soukromí, které potřebujete po celodenním objevování okolních památek a atrakcí. Prozkoumejte okolní krásy Vranova nad Dyjí a vydejte se na výlety kolem Vranovské přehrady. Ať už se rozhodnete pro vodní sporty, turistiku nebo jen pro relaxaci na břehu jezera, budete mít vždy blízko zpět do našeho útulného penzionu.

Užijte si svou dovolenou a ubytujte se s dětmi ve Vranově nad Dyjí poblíž Vranovské přehrady a vychutnejte si společné chvíle plné zábavy a odpočinku. Buďte součástí nezapomenutelného pobytu v jednom z nejkrásnějších koutů České republiky - Vranova nad Dyjí!

Nejčastější dotazy

Registrace v den příjezdu od 15:00
Odhlášení v den odjezdu do 10:00


Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Dodržujte prosím noční klid na chodbě a pokojích od 22:00 hod.
K zapůjčení zdarma: hry, knihy, hračky pro děti.

V celém areálu visí obrazy místního fotografa Ondry Bednaříka, který zachycuje nejbližší okolí Vranovska v celé své kráse.

Přistýlka: sezona I. 850,- Kč / noc, sezóna II. 900,-Kč/noc
Sleva na dítě od 3 let do 17,99 let: 20% z ceny posledního rezervovaného lůžka.
Dítě do 3 let má vždy pobyt zdarma bez nároku na lůžko.
Minimální délka pobytu jsou 2 noci - Příplatek za jednu noc/pokoj 400,- Kč
Dítě do 1,99 let má vždy pobyt zdarma bez nároku na lůžko, vybavení pro dítě jako dětská postýlka, vanička a nočník je zdarma (stupátka jsou umístěna na každém pokoji v penzionu).

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou teplého a studeného bufetu.

K ceně ubytování se v souladu s obecně závaznou vyhláškou obce Vranova nad Dyjí účtuje místní poplatek ve výši 20,- Kč/den. Hradí se zvlášť k ceně pobytu.

Snídaně je podávána od 8:00 do 10:00 v jídelně formou bohatého bufetu, který obsahuje nejen studený a teplý bufet, ale i cereálie s jogurtem či mlékem, zeleninu a ovoce, k pití čaj, káva či kakao. Sníst můžete kolik se do Vás vejde, ale NEODNÁŠEJTE prosím z jídelny žádné jídlo ani pití!

Teplé tříchodové večeře (polévka, hlavní chod, zákusek) lze přiobjednat nejpozději na recepci den předem. Večeře se podávají v restauraci. Cena za večeři je 290,-/os. děti do 5 let 150,-/os a hradí se také přímo tam.

Průběžný úklid bude probíhat pouze po zavěšení visačky na kliku pokojových dveří. Zavěste proto, prosím, visačku s žádostí o úklid na kliku nejpozději do 11 hodin. Děkujeme.

Platba za pobyt může být předem na základě faktury, nebo také lze uhradit zálohu na pobyt bankovním převodem přes rezervační aplikaci (50% z ceny celkového pobytu).

Omlouváme se, ale pobyt s domácím mazlíčkem není povolen.